Oferty i konkursy NGO

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Klub Sportowy „VICTORIA” Ruszów

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Klub Sportowy „VICTORIA” Ruszów w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie
W dniu 16 marca 2017r. do Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego wpłynęła oferta złożona przez Klub Sportowy „VICTORIA” Ruszów, na realizację zadania publicznego pn. „Piłka Nożna”.
W związku z pozytywną opinią Zarządu zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej www.powiatzgorzelecki.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe” oraz na tablicy informacyjnej tut. Starostwa.
Informujemy, że zgodnie z art.19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( tj. Dz.U. 2014 poz. 1118 .) można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.
Uwagi można zgłaszać pisemnie w godzinach pracy Urzędu w Wydziale Komunikacji Społecznej i Współpracy z Mediami, drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz listownie na adres – Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu ul. Boh. II Armii WP 8a, do dnia 22 kwietnia 2017 roku (decyduje data wpływu do Urzędu).
 
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (KS VICTORIA.pdf)Oferta KS VICTORIA859 kB