Oferty i konkursy NGO

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich we Wrocławiu oddział Miłośników Ziemi Tarnopolskiej i Stanisławowskiej w Węglińcu

________________________________________

W dniu 29 sierpnia 2014 r. do Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego wpłynęła oferta złożona przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich we Wrocławiu oddział Miłośników Ziemi Tarnopolskiej i Stanisławowskiej w Węglińcu, na realizację zadania publicznego  pn. „Korzenie naszej tożsamości ”.

Wobec powyższego zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy informacyjnej tut. Starostwa oraz na stronie internetowej www.powiatzgorzelecki.pl  w zakładce „Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych”.

Informujemy, że zgodnie z art.19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2010r Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać  pisemnie w godzinach pracy Urzędu w Wydziale Edukacji, Kultury  i Sportu, drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   oraz listownie na adres – Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu ul. Boh. II Armii WP 8a, do dnia  10 września  2014 roku (decyduje data wpływu do Urzędu).