Oferty i konkursy NGO

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Centrum Profilaktyki Dzieci i Młodzieży "Gawrosz" w Zgorzelcu

_______________________________________
Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Centrum Profilaktyki Dzieci i Młodzieży "Gawrosz" w Zgorzelcu w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

W dniu 2 września 2014 r. do Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego wpłynęła oferta złożona przez Centrum Profilaktyki Dzioeci i Młodzieży "Gawrosz" w Zgorzelcu, na realizację zadania publicznego  pn. „Gawroszaki zadbane, najedzone, silne”.

W związku z pozytywną opinią Zarządu zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy informacyjnej tut. Starostwa oraz na stronie internetowej www.powiatzgorzelecki.pl  w zakładce „Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych”.
Informujemy, że zgodnie z art.19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( tj. Dz.U. 2014 poz. 1118 .) można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi należy zgłaszać  pisemnie w godzinach pracy Urzędu w Wydziale Edukacji, Kultury  i Sportu, drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   oraz listownie na adres – Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu ul. Boh. II Armii WP 8a, do dnia  25 września  2014 roku (decyduje data wpływu do Urzędu).