Oferty i konkursy NGO

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty złożonej przez Amatorski Klub Sportowy "Capsle" w Zgorzelcu, w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

W dniu 22 października 2015 r. do Zarządu Powiatu Zgorzeleckiego wpłynęła oferta złożona przez Amatorski Klub Sportowy "Capsle" w Zgorzelcu , na realizację zadania publicznego  pn. „Memoriał Andrzeja Drachala o Puchar Starosty Powiatu Zgorzeleckiego i Burmistrza Miasta Zgorzelec”.

W związku z pozytywną opinią Zarządu zamieszcza się ofertę w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej www.powiatzgorzelecki.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe” oraz na tablicy informacyjnej tut. Starostwa.

Informujemy, że zgodnie z art.19a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( tj. Dz.U. 2014 poz. 1118 .) można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi można zgłaszać  pisemnie w godzinach pracy Urzędu w Wydziale Edukacji, Kultury  i Sportu, drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   oraz listownie na adres – Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu ul. Boh. II Armii WP 8a, do dnia 12 listopada  2015 roku (decyduje data wpływu do Urzędu).

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (OFERTA AKS CAPSLE.pdf)Oferta Amatorskiego Kubu Sportowego \"Capsle\" 179 kB